Usługi naszego biura rachunkowego w Kaliszu skierowane są do osób i firm działających na terenie Kalisza i Ostrowa Wielkopolskiego, które poszukują kompleksowego oraz profesjonalnego wsparcia w zakresie usług księgowych i rachunkowych.

Klientom z Kalisza i Ostrowa Wielkopolskiego proponujemy prowadzenie ksiąg rachunkowych, usługi księgowe i rachunkowe, kadrowo-płacowe, doradztwo z zakresu podatków oraz szereg usług dodatkowych do których zaliczamy m.in. sprawozdania roczne dla spółek z o.o., stowarzyszeń i fundacji oraz likwidację spółek.

Wśród wielu istniejących biur rachunkowych w Kaliszu, Per Saldo jest biurem księgowym obsługującym od wielu już lat klientów z terenów, Kalisza i Ostrowa Wlkp. Początki działalności sięgają 2001 roku, najpierw jako firma jednoosobowa, a od 2008 roku jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Nasze biuro księgowe mieści się w Kaliszu przy ulicy Chopina 23 pokój 101.

Firma nasza korzysta z oprogramowania księgowo-rachunkowego „FAKT”. Wszystkie deklaracje podatkowe wysyłamy drogą elektroniczną. Posiadamy możliwość elektronicznej wymiany danych dla Klientów, którzy są tym zainteresowani. Dzięki współpracy z firmą TAXXO, udostępniamy bezpłatnie możliwość samodzielnego wprowadzania dokumentów, raportów kasowych oraz bieżącej kontroli działalności biura rachunkowego poprzez usługę księgowości on-line. Praktyczne wykorzystanie usługi przesyłania danych sprawia, że skutecznie i sprawnie świadczymy usługi rachunkowe i księgowe dla firm z Kalisza i Ostrowa Wielkopolskiego, ale także z między innymi dla firm z Warszawy oraz z Poznania.

Wszystko to sprawia, że jesteśmy: kompetentni, rzetelni i elastyczni. Potrafimy sprostać każdemu wyzwaniu.

Nasi partnerzy

Nasi klienci